Albanian Women Network - Rrjeti Global i Gruas Shqiptare

Search

Go to content

Antarsim

Keni dėshirė tė jeni pjesė grupit tonė global tashmė nė udhėtimin historik pėr fuqizimin tonė Kombėtarė?

Antarėsimi me Rrjetin Global tė Gruas Shqiptare ėshtė falas, dhe ėshtė pa dallim gjinie – Fuqizimi kombėtarė kėrkon gjithpėrfshirje!

Ju lutemi regjistrohuni mė poshtė!

Nese regjistrimi on-line nuk eshte i mundur, ju lutemi na dergoni e-mail ne admin@albwnet.org.

Faleminderit pėr mbėshtetjen tuaj,
Grupi i punės sė AWN


Faqja Kryesore | Rreth AWN | Projektete e AWN | Harta e AWN | 8 Kongrese - 8 Muaj | Prezantime ne Kongrese | Lajme | AWN ne Media | Antarsim | Kontakto | Foto | Site Map


Back to content | Back to main menu